شرایط و قوانین استفاده از خدمات طب ایرانی یسنا


ورود کاربران به وب سایت طب ایرانی یسنا هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی و تلفن همراه و سایرخدمات ارائه شده توسط طب ایرانی یسنا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات طب ایرانی یسنا است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های طب ایرانی یسنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج رویه ها و سرویس های طب ایرانی یسنا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مسئولیت هر گونه خطا و سوء رفتار و تخلفات پزشکان طب ایرانی یسنا بر اساس قوانین سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، بر عهده پزشک می باشد و طب ایرانی یسنا نسبت به صحت مشاوره و خدمات پزشکی ارائه مشاوره پزشکی هیچگونه مسئولیتی ندارد.

سرویس مشاوره طب ایرانی یسنا یک بستر امن برای ایجاد ارتباط بین کاربر و پزشک جهت مطرح کردن سوالات پزشکی است. در این سرویس با توجه به نوع پلن انتخاب شده می توانید با پزشک به گفتگو بیردازید.
توجه داشته باشید که این سرویس به هیچ عنوان یک سرویس اورژانسی نیست و جهت خدمات اورژانسی می بایست با شماره 115 تماس بگیرید.
هرگونه بی احترامی به پزشکان برابر قانون، پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد.
درخواست شماره تلفن از پزشک غیر قانونی می باشد و در صورت اعلام پزشک، توسط تیم پشتیبانی پیگیری خواهد شد.
در هر مشاوره گفتگو شما و پزشک حول یک موضوع مشخص خواهد بود و اگر تمایل به مطرح کردن موضوعات متنوع دارید لازم است در مشاوره های جدید به این موضوعات بپردازید.
در صورت عدم پاسخگویی پزشک در زمان مقرر هر پلن، 100% وجه شما بازگردانده می شود و یا سوالتان به پزشک دیگر ارجاع داده می شود.
پس از گفتگو دو طرفه و اطمینان پزشک از دریافت پاسخ کامل سوالتان گفتگو به صورت توافقی پایان خواهد یافت.

پزشکان طب ایرانی یسنا طی بازه زمانی ۱۰ ساعت پس از پرداخت هزینه اولین پاسخ را برای شما ارسال می نمایند.
از ساعت 22 الی 8 صبح زمان استراحت پزشکان می باشد و جز 10 ساعت زمان مقرر نمی باشد.

از ساعت 22 الی 8 صبح زمان استراحت پزشکان می باشد و جز 3 ساعت زمان مقرر نمی باشد.

نوبت اخذ شده تا 24 ساعت قابل لغو می باشد، چنانچه در همین زمان لغو گردد هزینه نوبت به حساب کاربری شما عودت خواهد شد. اما اگر کمتر از24ساعت توسط بیمار لغو شود، مبلغ به حساب متخصص واریز خواهد شد.
نوبت اخذ شده زمان پذیرش شما می باشد نه زمان درخواستی شما.
چنانچه نوبت از طرف متخصص لغو گردد، متخصص موظف به ارائه نوبت جایگزین به بیمار می باشد.
ارائه دهنده خدمات پزشکی اورژانس نیستیم.
خدماتی که توسط طب ایرانی یسنا ارائه می‌شود، نه قصد دارد و نه می‌تواند به عنوان یک خدمت اورژانسی تصور شود. اگر هر یک از اعضا نیازمند خدمات پزشکی فوری باشد،‌ لازم است از مراجع ذیربط مثل 115 و ... استفاده کند.

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات طب ایرانی یسنا اقدام کند. کاربران طب ایرانی یسنا به دو دسته بیماران و پزشکان یا دستیاران تقسیم می‌شود.

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات طب ایرانی یسنا استفاده می کنید و یا به طب ایرانی یسنا ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که طب ایرانی یسنا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌ های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سایت طب ایرانی یسنا ممکن است دارای لینک هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل طب ایرانی یسنا نیستند و سایت طب ایرانی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به) دیگری که ممکن است در این باشد ندارد لینک های.

سایت طب ایرانی یسنا این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایی که در آگهی ها یا صفحه های سایت طب ایرانی یسنا لینک می شوند را افرادی خارج از طب ایرانی یسنا اداره می‌کنند، بنابراین سایت طب ایرانی یسنا نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد.

شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت یسنا باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، طب ایرانی هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی طب ایرانی یسنا درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت پزشکان خدوم کشور باشد.
نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.
برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند. لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

همچنین برای دریافت خدمات بهتر میتوانید پاسخ سوالات خود را از این قسمت بیابید.