سوالات متداول


تسهیل فرآیند خدمات طب سنتی بدون محدودیت زمانی و مکانی
مشاوره آنلاین با متخصص جهت حذف بخش زیادی از مراجعات غیر ضروری به پزشک ها و کلینیک ها
ارائه خدمات طب سنتی در منزل (حجامت، بادکش، ماساژ، زالو درمانی) توسط متخصصان مورد تایید طب ایرانی یسنا
دسترسی و‌سفارش داروهای گیاهی طب سنتی استاندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو میباشد

خیر، دریافت خدمات به صورت الکترونیکی و در بستر اینترنت می باشد.

با مراجعه به لیست پزشکان، پزشک مورد نظر را انتخاب نمایید و پس از انتخاب پلن مورد نظر و تکمیل مراحل پرداخت، مشاوره شما با پزشک مورد نظر آغاز خواهد شد.

در صورتی که مشاوره متنی را انتخاب کرده باشید، پزشکان طب ایرانی یسنا حداکثر ده ساعت بعد از پرسش کاربر، فرصت دارند تا پاسخ کاربر را بدهند و در صورتی که مشاوره تلفنی فوری انتخاب شما باشد، دقایقی پس از ثبت درخواست شما ارتباط برقرار خواهد شد و شما بعد از قطع تماس هم از طریق مشاوره متنی با پزشک در ارتباط خواهید بود تا زمانی که با توافق هر دو طرف مشاوره خاتمه یابد.

خیر، اگر پرسشی از ساعت 24 تا 8 صبح پرسیده شود، 10 ساعت از هشت صبح محاسبه خواهد شد و امکان دریافت مشاوره تلفنی در این ساعت نیز نخواهد بود

پس از اینکه پزشک پاسخ سوال شما را ارسال کرد،‌ از طریق پیامک اطلاع رسانی، شما آگاه خواهید شد. برای مشاهده جواب سوال خود و همچنین سوالات قبلی باید به پروفایل

با مراجعه به صفحه پروفایل خود و مشاهده پاسخ پزشک، بعد از اتمام مشاوره و بستن سوال از سوی پزشک، می توانید امتیاز و دیدگاه خود را وارد نمایید.

متاسفانه درحال حاضر این امکان وجود ندارد، برای موارد اورژانسی بهتر است با شماره 115 تماس بگیرید.

عضویت در طب ایرانی یسنا به دو روش امکان پذیر است:1.مراجعه به وب سایت طب ایرانی یسنا2.نصب اپلیکیشن طب ایرانی یسنا

برای این کار کافی است با کلیک <q> ورود/ثبت نام </q> در صفحه اصلی اقدام نمایید و پس از وارد نمودن شماره همراه، کدملی و ثبت رمز یکبار مصرف ارسالی، عضو طب ایرانی یسنا شوید.