درباره ما


شرکت یاران سلامت یسنا (طب ایرانی) با هدف تقویت و تکمیل زنجیره ی ارزش ارائه خدمات طب سنتی به کاربران از سال ۱۴۰۱ شروع به فعالیت نموده است.

البته طب سنتی نه به معنای روش قدیمی و دیرینه برای درمان بیماران بلکه به عنوان یک راهکار پزشکی با اصول کلاسیک برای جلوگیری و درمان بیماران که تحت نظارت پزشکان انجام می شود.

در راستای هدف مذکور پلتفرم و اپلیکیشن طب ایرانی طراحی شده است که کارکرد آن تسهیل ارائه خدمات اصولی و تخصصی مطلوب به متقاضیان خدمت است.

با توجه به حضور افراد غیر متخصص و افرادی که مدارک لازم را جهت ویزیت و‌طبابت ندارند، مجموعه ی ما خود را ملزم دانسته تا از حضور پزشکان متخصص طب سنتی (پزشکان عمومی که تخصص طب سنتی را دریافت نموده اند) استفاده و ضمن بازگرداندن اعتماد مردم به این حوزه، پزشکان متخصص ببشتر در سطح کشور شناخته شده و مردم را ملزم به ویزیت توسط این عزیزان کنند. در همین راستا ضرورت دارد ارائه خدمات موصوف، صرفا توسط پزشکان دارای کد نظام پزشکی خدمات طب سنتی (مشاوره و تجویز دارو) صورت پذیرد.

اهداف ما


با عنایت به رشد روز افزون تکنولوژی، بررسی های علمی حاکی از تغییر همزمان رفتار کاربران (جامعه خدمت پذیر) و‌رفتار متخصصان می باشد که در نتیجه آن ارائه خدمات مشاوره و تجویز دارو بصورت آنلاین رو به گسترش است. در پلتفرم طب ایرانی، ضمن ایجاد بستر ارائه خدمات آنلاین در همه مناطق، این مزیت جهت مناطق جغرافیایی که دسترسی به متخصصان و یا دارو کم یا غیر ممکن می باشد را ایجاد نموده است که در نتیجه آن دسترسی به خدمات برای مردم تسهیل و برای متخصصان فرصت های مشاوره بیشتری فراهم می گردد. راهبرد طب ایرانی یسنا این می باشد که پلتفرم مذکور بر لبه ی تکنولوژی حرکت کند و ظرفیت هوشمندسازی محصول را نیز داشته باشد، همچنین در زمان و هزینه متخصص و کاربر نیز صرفه جویی شود. برنامه هایی جهت شبکه سازی و ارتقای دانش متخصصان نیز پیش بینی گردیده است.

در حال حاضر کارکرد پلتفرم:

تسهیل فرآیند خدمات طب سنتی بدون محدودیت زمانی و مکانی

مشاوره آنلاین با متخصص جهت حذف بخش زیادی از مراجعات غیرضروری به پزشک ها و کلینیک ها

ارائه خدمات طب سنتی در منزل (حجامت، بادکش، ماساژ، زالو درمانی) توسط متخصصان مورد تایید طب ایرانی یسنا

دسترسی و‌سفارش داروهای گیاهی طب سنتی استاندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

همچنین برای دریافت خدمات بهتر میتوانید پاسخ سوالات خود را از این قسمت بیابید.